Kombinácia prírodných prvkov

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Prírodné materiály ako je drevo a kameň sa dokonale spájajú v modernom dome. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tom, ako sa tieto klasické prvky dnes používajú.

 

Domy sa môžu stále viac modernizovať a integrovať do technológií, ale obľuba prírodných materiálov v interiéri stále pretrváva. Aj keď sa milénia stanú majiteľmi domu, prvky prírodného kameňa a dreva zostávajú základnou súčasťou dizajnu domu.

Časť tohto je nepochybne preto, že prírodné prvky sa tak ľahko kombinujú vkusne a trvalo. Aj keď je prírodný kameň sám o sebe krásny, nádherne sa spáruje s drevom, aby sa skutočne upokojil aj prírodný interiér.

To, že prírodný kameň nájdete prakticky kdekoľvek u vás doma, ešte neznamená, že ho musíte používať všade. Ak už máte drevenú podlahu, ktorú máte radi, nemusíte ju nahrádzať prírodným kameňom. 

Kuchynské párovanie

Podobne sa drevo a kameň dokonale miešajú v kuchyni. Aj keď minimalistické biele a čierne skrinky sú trendom, mnohí majitelia domov uprednostňujú vzhľad mäkších, prirodzenejších drevených skriniek vo všetkých odtieňoch a farbách. Žulové dosky sú perfektným kontrapunktom, či už vyberiete odtieň v rovnakej farebnej skupine ako vaše skrinky, alebo si vyberiete kontrastnú farbu pre vizuálny efekt. Výsledkom bude kohézna a príjemná kuchyňa.

Dokonca aj párovanie dreva a kameňa spolu ako súčasť toho istého konštrukčného prvku sa stalo trendom neskoro. Kuchynské ostrovy, ktoré kombinujú prírodný kameň a drevo, spájajú to najlepšie z prírodného sveta v jednom druhu, ktorý je nečakane krásny.

 

Domov ako žiadny iný

Kombinácia prírodných prvkov tiež robí váš domov skutočne jedinečným. Na rozdiel od vyrobených výrobkov je každá doska z mramoru, žuly alebo iného prírodného kameňa charakteristická, rovnako ako každá drevená doska. Vďaka prírodným prvkom, ktoré sú ústredným bodom vašej kuchyne, kúpeľne a iných obytných priestorov, môžete zaistiť, aby skutočne neexistovalo iné miesto ako váš domov.

Vďaka širokej škále farieb, vzorov a aplikácií s prírodným kameňom je kombinácia dreva a kameňa stále čerstvá. Od slnečných farieb až po žiarivé karibské odtiene alebo klasické biele, čierne a hnedé, možnosti sú nekonečné. V kombinácii s prírodným drevom môže byť výsledkom moderný alebo klasický, chladný alebo teplý – čokoľvek najlepšie urobí z vášho domu pocit domova.

Prírodný kameň je perfektným kontrapunktom k drevu a predstavuje jednoduchý spôsob, ako do svojho priestoru pridať osobnosť a triedu. 

 

Máte nejaké otázky, alebo chcete cenovú ponuku na kamenársku realizáciu? Vyplňte a odošlite kontaktný formulár, alebo nás kontaktujte prostredníctvom NONSTOP telefónneho čísla (+421) 905 877 566.

Návštevu našej kamenárskej dielne si prosím vopred dohodnite telefonicky na čísle (+421) 905 877 566.

 

Otvorené Pondelok - Piatok od 8:00 do 18:00.

Kontaktujte nás

  • KAMENÁRSKA DIELŇA ( areál bývalého cukrovaru )

    Cukrovárska 45

    925 21 SLÁDKOVIČOVO

  • (+421) 905 877 566 

  • info@goraslovakia.sk