Soľný svietnik 382

Tlačiť
Doprava Kurier UPS v rámci Slovenska za 6,00 €
Základná cena s DPH3,36 €
Predajná cena1,68 €
Zľava-1,68 €
Popis

Himalájska kryštalická soľ

Soľ je vlastne tekutá slnečná energia uviazaná do geometrického tvaru,ktorá dokáže život tvoriť a udržiavať.  Soľné lampy a soľné tehly sú dokonalými prameňmi pre zdravie a nenahraditeľnými zdrojmi záporných Iónov. Žiarovky respektíve zdroje svetla umiestnené za soľnými tehlami ohrejú soľnú stenu, ktorá vyžaruje negatívne ióny a tak navráti rovnováhu iónov vo vzduchu. Zabezpečí tak výrazné zlepšenie mikroklímu miestnosti, čo umožňuje ľahšie a zdravšie dýchanie. Kryštalická soľ je fakticky najlepším novým objavom našej doby. Stáročia využívali lekári kryštalickú soľ na liečenie nespočetných chorôb a liečivu silu energetických informácií, ktoré sa za miliónov rokov v kryštaliskej soli nahromadili. „Liečenie” so soľou má tisícročné tradície. Prvé písomnosti o vplyvoch solí na zníženie zápalov pochádzajú z 3000 rokmi pred naším letopočtom od egyptského lekára IMOTHEP. Niekoľko storočí neskôr aj HIPPOKRATES spomína liečivé účinky solí. Aj Rimania poznali dobré účinky pitných kúr na látkovú výmenu a imunitný systém ľudského organizmu. So soľou liečili bolesti hlavy, vyrážky,... Moderná medicína v dnešnej dobe sa už nevie zaobísť bez infúzie s obsahom solí. Od začiatku 16. storočia už aj lekárne predávali rôzne druhy solí.

 • Váha tovaru 882 g
 • Dĺžka tovaru 7 cm
 • Šírka tovaru 7 cm
 • Výška tovaru 8 cm

Himalájska kryštalická soľ a zdravie

Prírodná kryštalická soľ nie je liekom ale doslovne potravinou. Cez mimoriadne schopnosti dodáva energiu, vyrovnáva, neutralizuje a očisťuje organizmus. Niet lepšieho prirodzeného spôsobu ako obnoviť homeoestázu a obnoviť rovnováhu v ľudskom organizme než kombinácia vody a roztoku kryštalickej soli.

Máte nejaké otázky, alebo chcete cenovú ponuku na kamenársku realizáciu? Vyplňte a odošlite kontaktný formulár, alebo nás kontaktujte prostredníctvom NONSTOP telefónneho čísla (+421) 905 877 566.

Návštevu našej kamenárskej dielne si prosím vopred dohodnite telefonicky na čísle (+421) 905 877 566.

 

Otvorené Pondelok - Piatok od 8:00 do 18:00.

Kontaktujte nás

 • KAMENÁRSKA DIELŇA ( areál bývalého cukrovaru )

  Cukrovárska 45

  925 21 SLÁDKOVIČOVO

 • (+421) 905 877 566 

 • info@goraslovakia.sk